Niewielki i wydajny punkt dostępowy 300Mbps N.TOP AirLive

lut 25, 2013 by     No Comments    Posted under: Kamery IP, Monitoring IP, Urządzenia LAN

Żeby w określonej przestrzeni można było zapewnić szybki i stały dostęp do sieci, konieczne jest też zainstalowanie punktów dostępowych. Właśnie dzięki takim produktom mogą pracować różne urządzenia wchodzące w skład systemów alarmowych czy monitoringu, ale też oczywiście wiele innych sprzętów potrzebujących do użytku internetu.

Punkt dostępowy 300Mbps N.TOP AirLive to jeden z polecanych przez ekspertów sprzętów tego rodzaju. Czym dokładnie się on charakteryzuje? W tym przypadku mamy do czynienia z produktem, który wygląda niepozornie i nie przypomina tego, jak inne access pointy. Acess point 300Mbps N.TOP AirLive wygląda jak czujnik dymu i z powodzeniem dopasuje się do istniejących instalacji alarmowych każdego obiektu.

Access Point NTOP Airlive w NAPAD.pl

Jeżeli chodzi o kwestie techniczne, to trzeba wskazać na interfejs 1x RJ-45 (10/100Mbps) – 802.3af PoE. Prędkość pracy przy WiFi wynosi 300/54/11Mbps. Punkt dostępu od firmy Airlive posiada kilka różnych trybów działania, między innymi AP, AP-Client, Router, WDS Repeater, Universal Repeater, WDS Bridge, a także ma wbudowaną antenę MIMO, dzięki której moc oraz zasięg pracy urządzenia zostają znacznie powiększone.

Niezawodny router do pracy 24h na dobę N.TOP nie tylko gwarantuje oszczędną pracę z użyciem technologii Green WLAN, ale można go również prosto skonfigurować poprzez WWW. Ten access point jest bardzo dobrym urządzeniem do różnych wnętrz, można zamontować go na suficie, gdzie będzie on jako czujnik dymu prezentował się najlepiej. W ten sposób stworzenie efektywnie działającej sieci nie będzie już żadnym problemem.

Sufitowy punkt dostępowy Airlive Ntop w NAPAD.pl

Urządzenie dostarczane jest ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami do montażu, wśród których znajduje się dołączana antena, która wzmacnia sygnał transmitowany do pozostałych urządzeń znajdujących się w zasięgu punktu dostępowego NTOP.

Jeżeli tworzy się profesjonalne sieci, warto zdecydować się na dobre jakościowo urządzenia LAN, WLAN, które zagwarantują realizację stabilnej i wydajnej sieci z dostępem do Internetu. Punkt dostępowy N.TOP od AirLive z pewnością sprawdzi się w każdej instalacji tworząc szybką sieć WLAN dalekiego zasięgu lub umiejętnie uzupełni już istniejącą infrastrukturę sieciową.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o niezastąpionych fundamentach każdej profesjonalnej sieci LAN i WLAN, odwiedź stronę sklepu internetowego NAPAD.pl, w której znajdziesz najlepsze routery, access pointy i inne urządzenia sieciowe w najniższych cenach.

Największy wybór, najniższe ceny - NAPAD.pl

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nowoczesny monitoring w sieciach IP

Najnowsze rozwiązania w zakresie monitoringu wizyjnego bazują w dużej mierze na sieciach teleinformatycznych oraz wykorzystują najnowsze kamery ip - często oprócz funkcji sieciowych kamery te charakteryzują się wysokimi rozdzielczościami dzięki zastosowaniu megapikselowych przetworników - określa się je w takim wypadku jako kamery megapikselowe lub kamery HD i kamery FULL HD.