Kamera Megapixelowa HLC 1NAD marki Hunt – idealna do przestrzeni publicznych

Lis 27, 2012 by     No Comments    Posted under: Kamery IP, Kamery Megapikselowe, Monitoring IP

Nie każda kamera będzie dobrze sprawdzała się tam, gdzie liczy się doskonały obraz w przestrzeni publicznej, zwłaszcza tam, gdzie dodatkowo zachodzi potrzeba doświetlenia powierzchni, przykładowo na klatkach schodowych i wejściach do budynków, w garażach i na podjazdach. W tym przypadku doskonale sprawdzą się kamery megapikselowe IP wyposażone w oświetlacze podczerwieni. Kamera megapikselowa HLC 1NAD powinna być w tym przypadku wzięta pod uwagę, ponieważ nie dość, że jest ona stworzona do takich zastosowań, to jeszcze posiada bardzo dobre parametry techniczne.

Kamera z oświetlaczem podczerwieni HLC-1NAD w NAPAD.plKamera HLC 1NAD firmy Hunt posiada bardzo dobrą specyfikację, dzięki czemu obraz rejestrowany przez nią jest przejrzysty i szczegółowy. Kamera posiada matrycę 2Mpx CMOS i obsługuje maksymalną rozdzielczość 1600×1200. Wbudowany w kamerze IP HLC1NAD mechaniczny filtr zapewnia optymalną pracę urządzenia w każdych warunkach, a obsługa portu MicroSD aż do 32 GB umożliwia zapis długich godzin monitoringu na przenośnych kartach pamięci. Hunt, producent kamery, obdarzył urządzenie w możliwość regulacji w 3-osiach: Pan: 172°, Rotation: 172°, Tilt: 30~90°, które gwarantują użytkownikowi prowadzenie skutecznego monitoringu IP z praktycznie dowolnego kąta obserwacji. Dwukierunkowy system audio i 18 diod podczerwieni sprawia, że kamera z powodzeniem sprawdzi się nawet w zmieniających się warunkach środowiska zewnętrznego.

W celu zagwarantowania kamerze możliwości prowadzenia stałej i niezakłóconej obserwacji, kamerę megapikselową HLC 1NAD wyposażono również w wytrzymałą i wandaloodporną obudowę. Dzięki solidnemu wykonaniu kamery możliwa staje się instalacja urządzenia w trudno dostępnych miejscach, które gwarantują osiągnięcie szerokiego pola widzenia kamerze i uniemożliwiają dokonanie próby sabotażu. Dodatkowym atutem kamery HLC-1NAD jest  automatycznie załączanie trybu nocnego w sytuacji spadku poziomu naświetlenia otoczenia monitoringu, co zapewnia nieustanną i skuteczną obserwację  przez całą dobę. Kamera wspiera również technologię PoE (Power over Ethernet), której wykorzystanie daje możliwość do zasilenia kamery tym samym przewodem, poprzez który urządzenie przesyła rejestrowany obraz.Kamera IP HLC 1NAD ze slotem kart micro SD

Podsumowując, kamera megapikselowa Hunt HLC 1 NAD jest idealnym urządzeniem do stosowania wszędzie tam, gdzie potrzebna jest ciągła rejestracja obrazu, niezależnie od zmieniających się warunków otoczenia.

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nowoczesny monitoring w sieciach IP

Najnowsze rozwiązania w zakresie monitoringu wizyjnego bazują w dużej mierze na sieciach teleinformatycznych oraz wykorzystują najnowsze kamery ip - często oprócz funkcji sieciowych kamery te charakteryzują się wysokimi rozdzielczościami dzięki zastosowaniu megapikselowych przetworników - określa się je w takim wypadku jako kamery megapikselowe lub kamery HD i kamery FULL HD.