Solidny i niezawodny monitoring HikVision

Wrz 28, 2016 by     No Comments    Posted under: Producenci kamer IP

Na polskim rynku nie brakuje dostawców systemów monitoringu, praktycznie dla każdego znajdzie się rozwiązanie dostosowane do potrzeb i prawdopodobnie do założonego budżetu, co oczywiście nie koniecznie idzie w parze. Jednak mamy BCS, Canon, IPOX oraz między innymi HikVision Polska, który jest bardzo chętnie wybieranym produktem. Kamery i rejestratory HIK-a to sprawdzone urządzenia, które funkcjonują na rynku monitoringu wizyjnego już od wielu lat dostarczając wysoką jakość uzyskanego obrazu oraz dużą stabilność działąnia nawet z kamerami innych producentów. Z pewnościa HIKVISION to lider monitoringu i dostarczania innowacji w zakresie rejestracji dozorowej obrazu, w końcu to on dopracował i rozpowszechnił standard kompresji danych H.264 – tak powszechnie spotykany w kamerach i rejestratorach.

W ofercie kamer i rejestratorów marki HIK-VISION znajdziemy wszystkie najpopularniejsze rodzaje urządzeń w szerokiej gamie wariantów obudowy między innymi:

  • kamery megapikselowe IP HikVision
  • kamery sieciowe IP HikVision
  • kamery szybkoobrotowe PTZ HikVision
  • bezprzewodowe kamery WiFi
  • kamery dzień / noc z oświetlaczem podczerwieni
  • rejestratory sieciowe NVR HikVision
  • akcesoria sieciowe HikVision

monitoring hikvision kamery

HIKVISION to globalna marka wyspecializowana w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych w zakresie monitoringu wizyjnego i telewizji przemysłowej. Posiada ogromne doświadczenie w dziedzinie badań i rozwoju technologii video wpływając na obecny kształt powszechnie stosowanych rozwiązań w monitoringu dozrowym. Firma HIK-VISION jako pierwsza zaangażowała się w rozwój i masowe zastosowanie wydajnego algorytmu kompresji danych audiowizualnych H.264. Jest właścicielem ponad 621 patentów. W ofercie firmy znajdują się sieciowe kamery IP, kamery analogowe CCTV, kamery obrotowe PTZ oraz sieciowe rejestratory obrazu NVR, cyfrowe rejestratory obrazu DVR a także rozwiązania hybrydowe.

hikvision

salon sprzedaży hik vision

Z oficjalnej informacji na stronie HikVision Europe wynika jej obecny status lidera branży co ma przełożenie na popularność monitoringu z udziałem kamer i rejestratorów tej marki.

Hangzhou Hikvision Digital Technology Co., Ltd. (zwana dalej „Spółką” lub „Hikvision”) została założona w listopadzie 2001 roku, powstała z 49% udziałem kapitału zagranicznego. Firma została oficjalnie notowane na małych i średnich Enterprise Board (Board MSP) w Chinach Shenzhen Stock Exchange w dniu 28 maja 2010 roku (002415.SZ). Według stanu na 16 września 2016 roku, Hikvision ma kapitalizację rynkową w wysokości ponad 20 miliardów dolarów USD, ponad 18.000 pracowników i 40 w całości spółek zależnych lub spółek udziałowych na całym świecie.

1. Hikvision strukturę ładu korporacyjnego jako niezależny i notowanej korporacji, Hikvision ma zróżnicowany zestaw akcjonariuszy prywatnych i publicznych. Według stanu na dzień 30 czerwca 2016 roku, 41,88% udziałów Hikvision są współwłasnością China Electronics Technology HIK Group Co., Ltd. (CETHIK) i CETC nr 52 Instytutu Badawczego, oba są częścią CETC, przedsiębiorstwa państwowego; 18,28% jest własnością prywatną pan Kung Hung Ka (w Hongkongu stałe miejsce zamieszkania); 8,48% jest w posiadaniu założycieli i kierownictwa spółki; a pozostałe 31,36% jest własnością udziałów inwestorów; Zagranicznych inwestorów instytucjonalnych, takich jak UBS AG i JP Morgan są wśród 10 najlepszych akcjonariuszy Hikvision za.

Obecnie Zarząd Hikvision Dyrektorów składa się z ośmiu dyrektorów, z których trzy są niezależnymi dyrektorami. Pięć niezależnych dyrektorów nie obejmują Chen Zongnian i Liu Xiang wyznaczony przez CETHIK i CETC nr 52 Instytut Badawczy; Pan Kung Hung Ka, akcjonariusz założycielskich; oraz Pan Hu Yangzhong oraz Pan Wu Weiqi w imieniu kierownictwa wyższego szczebla Spółki. Trzy niezależne dyrektorzy pan Cheng Tien-Chong, były prezes Hewlett-Packard Chinach, prezes Texas Instruments Azji i Pacyfiku oraz wiceprezesa Hon Hai Precision Industry Co. na Tajwanie; Wang Zhidong, założyciel Sina Corporation notowanej na NASDAQ; a pan Lu Jianzhong, były partner w PricewaterhouseCoopers. Jak Hikvision dyrektora naczelnego, pan Hu Yangzhong prowadzi kierownictwa wyższego szczebla i nadzoruje codzienne zarządzania i biznesu działanie Spółki. Hikvision wykonuje swoją codzienną pracę w ścisłej zgodności z obowiązującymi przepisami prawa i zasadami handlowymi zorientowanych. Walne Zgromadzenia, Zgromadzenie i Rada Spotkania, które tworzą strukturę ładu korporacyjnego Spółki, są eksploatowane zgodnie ze Statutem i regulaminami wewnętrznymi.

Zespół zarządzający Hikvision został wyróżniony jako „Top 10 Zarząd Zespołu MSP Board-Giełdowych” papierami Times przez pięć kolejnych lat. Dodatkowo Zarząd Spółki został uznany za „Dobrych Relacji Inwestorskich wśród małych i średnich firm Board” i „Wybitny Zarządu” papierami Times i 21 wieku, odpowiednio.

2. Hikvision to produkty nadzoru prowadzi wideo na świecie dostawcą Według rocznie niezależnych danych badawczych z IHS Markit, Hikvision stanowiły 19,5% udziału w rynku światowym przemyśle nadzoru wideo w 2015 roku, w porównaniu z 4,6% w 2010 roku i została uznana No lider rynku akcji 0,1 globalnie dla urządzeń nadzoru wideo przez pięć kolejnych lat. W 2015 roku, Hikvision zajęła pierwsze miejsce na rynku EMEA z 12,2% udziału w rynku i zajęła drugie miejsce na rynku Americas z udziałem 7,3% rynku. Hikvision dostarcza produkty nadzoru wideo i pionowych rozwiązań rynkowych na rynku światowym, przez ponad 2400 partnerów w 155 krajach i regionach. W Chinach, Hikvision teraz współpracuje z ponad 40.000 dystrybutorów, integratorów systemów i instalatorów. Produkty i rozwiązania firmy są szeroko stosowane w wielu rynkach pionowych i znaczących obiektów na całym świecie, w tym Stadionu olimpijskich w Pekinie, Shanghai Expo, Filadelfia Wspólnot bezpieczny w Stanach Zjednoczonych, Korei Południowej Seulu Safe City, Brazil World Cup Stadium, Włochy Linate Airport, i wiele innych. Hikvision specjalizuje się w dostarczaniu globalnych zasobów i lokalnie w oparciu techniczne, inżynieria, sprzedaż i serwis obsługuje do swoich cenionych klientów na całym świecie. W zespole sprzedaży zamorski Hikvision, około 90% pracowników to mieszkańcy; na przykład Hikvision Europejska ma około 210 pracowników, spośród których ponad 190 lokalnymi mieszkańcami.

3.Hikvision jest zaangażowana w badania i rozwój oraz innowacje Pod koniec 2015 roku, Hikvision miał zespół R & D z 7,181 inżynierów, największa z dowolnego operatora monitoringu. Hikvision za znaczące inwestycje w badania i D doprowadziła do znaczących postępów w przetwarzaniu obrazu wideo, kodeka wideo i audio, analizy zawartości obrazu, streaming transmisję sieciową mediów i kontrolę, wideo i audio, przechowywanie danych, cloud computing, dużych danych, głębokie uczenie się, strukturalizację wideo i in innowacje , Hikvision osiągnęła przewagi konkurencyjnej zarówno w technologii i kosztów poprzez ustanowienie systematycznej technologię i platformę produktową, który zwiększa efektywność rozwoju produktu. Tymczasem Hikvision ustanowiła partnerstwo z liderami technologicznymi świata takich jak Intel, Texas Instruments, Ambarella, Sony, Hisilicon, Western Digital i Seagate.

4. Hikvision optymalizuje wydajność operacyjną w celu optymalizacji wewnętrznego funkcjonowania i efektywności zarządzania, Hikvision wprowadziła system SAP ERP-R3, System Oracle Siebel CRM, PTC Windchill PDM System / PLM, Oracle systemu PeopleSoft HCM, a także CMMI oraz IPD do zarządzania R & D. Hikvision zatrudnił Deloitte jako audytora sprawozdania finansowego 2016. W lutym 2016, Hikvision wydała 400 milionów euro Euroobligacje z A-, A i A3 oceniane przez międzynarodowe agencje ratingowe Fitch, S & P i Moody.

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nowoczesny monitoring w sieciach IP

Najnowsze rozwiązania w zakresie monitoringu wizyjnego bazują w dużej mierze na sieciach teleinformatycznych oraz wykorzystują najnowsze kamery ip - często oprócz funkcji sieciowych kamery te charakteryzują się wysokimi rozdzielczościami dzięki zastosowaniu megapikselowych przetworników - określa się je w takim wypadku jako kamery megapikselowe lub kamery HD i kamery FULL HD.