Niedroga kopułkowa kamera POE-200HD AirLive

cze 21, 2012 by     No Comments    Posted under: Kamery IP, Kamery Megapikselowe, Monitoring IP

Jeżeli chcesz zakupić kamerę, która będzie odznaczała się dobrymi parametrami technicznymi i przy tym również nie będzie bardzo kosztowna, wówczas warto pomyśleć o tym, aby postawić na markę AirLive, a konkretnie na jeden z jej modeli kamer IP – POE-200HD. To kamera, za którą nie zapłaci się więcej niż tysiąc złotych, a jej podzespoły są na najwyższym poziomie. To urządzenie będzie się mogło sprawdzić głównie we wnętrzach, ponieważ to do nich zostało ono zaprojektowane.

Czym odznacza się model POE-200HD AirLive? To kamera, która została wyposażona w przetwornik 1/3″ Progressive CMOS, daje obraz o rozdzielczości do 128-x1024 oraz ma 1.3 Mpx. Posiada obiektyw 4.3 mm oraz dwukierunkowy system audio zwiększający jeszcze bardziej gwarantowany przez nią poziom bezpieczeństwa. Warto też wskazać, że daje ona możliwość poglądu obrazu w telefonie, więc dostęp do niego można mieć praktycznie wszędzie.

Kamera megapikselowa Kamera-POE-200HD

Kamera jest przeznaczona do podłączenia do systemu oprogramowania CamPro Express, dzięki któremu monitoring może być jeszcze wydajniejszy, ponieważ da się dzięki programowi wygodnie nagrywać oraz odtwarzać obraz. Gdzie sprawdzi się opisany model kamery IP? Nadaje się ona do biur, na korytarze, do wind czy też sklepów. Jest przy tym bardzo prosta w instalacji oraz niewielka. Warto zatem pomyśleć o zakupie tej kamery, gdy szuka się czegoś dobrego, ale w niewysokiej cenie. Dzięki niej można sprawić, że monitoring stanie się wyjątkowo łatwy, a przy tym oczywiście będzie gwarantował on najwyższy poziom bezpieczeństwa, więc tym bardziej warto się nią zainteresować.

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nowoczesny monitoring w sieciach IP

Najnowsze rozwiązania w zakresie monitoringu wizyjnego bazują w dużej mierze na sieciach teleinformatycznych oraz wykorzystują najnowsze kamery ip - często oprócz funkcji sieciowych kamery te charakteryzują się wysokimi rozdzielczościami dzięki zastosowaniu megapikselowych przetworników - określa się je w takim wypadku jako kamery megapikselowe lub kamery HD i kamery FULL HD.