Kamera Megapixelowa BCS-T1130IR – warta zakupu?

lut 20, 2013 by     No Comments    Posted under: Kamery IP, Kamery Megapikselowe, Monitoring IP

W sieci monitoringu warto zastosować wysokiej jakości kamery, zwłaszcza jeśli ma być to monitoring IP, którego głównym zadaniem jest właśnie zapewnianie świetnej jakości obrazu. Tutaj przydadzą się kamery znanych marek, które mają też wiele potrzebnych funkcji. Kamera Megapixelowa BCS-T1130IR jest jedną z polecanych tam, gdzie liczy się bardzo dobra jakość. Co potrafi ta kamera i czy warto ją naprawdę zakupić? W tym przypadku mamy do czynienia z urządzeniem nowoczesnym i wyposażonym w praktycznie wszystkie niezbędne do łatwego i wygodnego monitoringu komponenty. Zastosowano przetwornik 1/3″ 1.3 Megapixel Aptina CMOS, możliwe jest nagrywanie w rozdzielczości 1280×960 pikseli, zastosowany obiekty to 6 mm. Dodatkowo urządzenie posiada diody IR o zasięgu do 20 metrów, możliwość nagrywania w trybie dzień i noc oraz klasę szczelności IP66, dzięki czemu doskonale nadaje się ono do pomieszczeń, gdzie byłoby narażone na wilgoć. Co jeszcze? Istnieje możliwość skorzystania z wbudowanego filtru podczerwieni, dzięki któremu będzie można wyzwalać nagrywanie poprzez detekcję ruchu i zapewnić wyższe bezpieczeństwo. Warto też wskazać na możliwość dostępu do obrazu poprzez urządzenia mobilne, przesyłanie wiadomości o zdarzeniach poprzez e-mail, więc kamera daje bardzo wiele różnych możliwości swojemu użytkownikowi. Gdy szuka się sprawnego i wydajnego urządzenia do monitoringu IP, w takim przypadku warto pomyśleć o tej kamerze. Pomoże w ochronie posesji, sprawdzi się w sklepach, obiektach usługowych i innych miejscach.

Zainteresowała Cię kamera megapikselowa BCS-T1130IR? Skontaktuj się z działem handlowym sklepu internetowego NAPAD.PL – oferujemy atrakcyjne RABATY CENOWE dla firm i instalatorów.

Najlepsze ceny w sklepie internetowym NAPAD.PL

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nowoczesny monitoring w sieciach IP

Najnowsze rozwiązania w zakresie monitoringu wizyjnego bazują w dużej mierze na sieciach teleinformatycznych oraz wykorzystują najnowsze kamery ip - często oprócz funkcji sieciowych kamery te charakteryzują się wysokimi rozdzielczościami dzięki zastosowaniu megapikselowych przetworników - określa się je w takim wypadku jako kamery megapikselowe lub kamery HD i kamery FULL HD.